További információk
Még húsvét körül lopták el Győrben a Külső Kollégium S épületének bekamerázott parkolójából, a Zrínyi utcai rendőrségnél jelentést április 10.-én tettem.
Használtan apróbb hibákkal (stucni nem tartotta rendesen a kormányt, fék nem fogott) vásároltam 60.000 forintért, új ára 301 USD volt akkoriban
A kerékpárról annyit tennék még hozzá hogy a hajtókar és a váz jobb oldala karcos, hátul a "Pro XXL" felirat a koszos védőfólia miatt nehezebben olvasható, hátsó gumi B-Twinre lett cserélve (első eredeti XLR8 gumi), egyedi keresztes szelepsapkák voltak rajta illetve egy ezüst hátterű "94" matrica is volt a stucni előtt a váz tetején.